Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Představení dotovaných kotlů

13.10.2017

Protože víme, že ne každý může navštívit některý z veletrhů, kde vystavujeme, jezdíme za vámi i do regionů. V nejbližší době to bude oblast Frenštátu pod Radhoštěm.

Více

Pokud zvažujete výměnu kotle v rámci kotlíkových dotací a jste z oblasti Frenštátu pod Radhoštěm, navštivte náš infomobil s dotovanými kotly, který pro vás přistavíme ve dnech 27. a 28. října 2017 před obecní úřad v Trojanovicích. V pátek bude prezentace produktů probíhat od 8:00 do 17:00, v sobotu pak od 8:00 do 13:00. Na místě si budete moci nejen prohlédnout dotované kotle VIADRUS, ale zároveň získat informace k dotacím nebo vyřízení kotlíkových dotací "na klíč". Akce v Trojanovicích probíhá ve spolupráci s našim lokálním partnerem, společností TOPITO s.r.o.

Pozvánka k návštěvě expozice

12.10.2017

Zveme vás k návštěvě expozice VIADRUS na nadcházejícím veletrhu Dům a bydlení Liberec, který proběhne ve dnech 20. – 22. 10. 2017.

Více

Vážení zájemci o kotle VIADRUS, dovolujeme si vás pozvat k návštěvě naší expozice na výstavě Dům a bydlení Liberec, která proběhne ve dnech 20. – 22. října 2017 na výstavišti Home Credit Arena na Jeronýmově ulici v Liberci. VIADRUS zde bude, stejně jako loni, přítomen svým infomobilem. Oproti loňsku jsme však obsah infomobilu změnili, takže se určitě vyplatí přijít i těm, kteří nás navštívili již v loňském roce. Nově si můžete prohlédnout významné dotované kotle z naší nabídky a konzultovat možnost kotlíkových dotací s našimi pracovníky. Ve spolupráci s partnerskou společností Vám jsme schopni zařídit dokonce kotlíkové dotace "na klíč". Těšíme se na vaši návštěvu!

Rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS

11.10.2017

Odborný web TZB-info zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou.

Více

Odborný server TZB-info.cz tento týden zveřejnil rozhovor s technickým ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Markem Procházkou. Přečtěte si, kam se ubírají plány technického rozvoje naší firmy. Celý rozhovor naleznete zde.

VIADRUS neustále vyvíjí a inovuje své výrobky

09.10.2017

Časopis "Reportáže z průmyslu" zveřejnil ve svém pátém vydání rozhovor s generálním ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou.

Více

Časopis "Reportáže z průmyslu" zveřejnil ve svém pátém vydání rozhovor s generálním ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou. Nenechte si ujít zajímavé informace ze zákulisí naší firmy. Celý článek naleznete v PDF formátu zde.

Nová otevírací doba showroomu

06.10.2017

Pro showroom v Bohumíně jsme upravili otevírací dobu. Je shodná s novou provozní dobou infolinky.

Více

S platností od 2. října 2017 jsme upravili otevírací dobu showroomu v Bohumíně. Je shodná s provozní dobou naší infolinky 596 888 088. Máme otevřeno v pracovní dny od 8:00 do 12:00. Mimořádnou návštěvu bohumínského showroomu mimo tyto hodiny lze dohodnout  na telefonním čísle 604 228 429.

Pro partnery