Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Země živitelka 2018

13.07.2018

Zveme vás k návštěvě našeho veletržního stánku na jubilejním 45. ročníku výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích.

Více

Ani letos nevynecháme jeden z největších evropských agrosalónů, veletrh Země živitelka v Českých Budějovicích. Letos nás čeká již 45. ročník této významné mezinárodní akce a náš stánek najdete, jako vždy v posledních letech, na volné ploše číslo 102 hned za hlavní vstupní branou výstaviště.

A na co se můžete těšit? Bude to stát opravdu zato! Země živitelka bude první veletrh, na kterém představíme naše horké produktové novinky pro vytápění plynem i tuhými palivy. Obojí bude ve svém oboru prakticky to nejlepší, co se dá na trhu sehnat, přitom vyrobeno z trvanlivé litiny (záruka 10 let) a za příznivou cenu. Kromě těchto novinek uvidíte i kompletní portfolio našich litinových radiátorů na nožkách s dvacetiletou zárukou a to nejdůležitější z dotovaných kotlů pro kotlíkové dotace. Nezapomeňte tedy naši expozici navšívit.

Veletrh probíhá od 23. srpna do 28. srpna 2018 na výstavišti v Českých Budějovicích. Jak již bylo zmíněno, najdete nás na volné ploše číslo 102 poblíž hlavní brány. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ocenění pro veletržní stánek VIADRUS

24.05.2018

I letos jsme vystavovali na mezinárodním veletrhu Instalacje 2018 v polské Poznani. Že naše expozice byla velmi úspěšná se odrazilo v získaném ocenění stánku!

Více
čestné_uznání_stánek.PNG

S potěšením oznamujeme, že jsme za náš veletržní stánek na výstavě Instalacje 2018 v polské Poznani  získali prestižní ocenění "Čestné vyznamenání StandOUT. INSTALACJE 2018", které udělila soutěžní porota vedená arch. Urszulou Kałužnou, šéfredaktorkou Exspace.pl.

Toto ocenění je dalším v dlouhé řadě podobných diplomů z různých veletrhů doma i v zahraničí (např. Infotherma Ostrava, Coneco Bratislava, atd.). Je to důkazem toho, že naše stánky patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co lze na daných výstavách vidět.

Děkujeme za návštěvu na veletrhu HOBBY 2018

03.05.2018

Jako již tradičně jsme i letos vystavovali na veletrhu HOBBY v Českých Budějovicích, tentokrát na volné ploše č. 109.

Více

V termínu 9. - 13. května 2018 probíhal na výstavišti v Českých Budějovicích tradiční veletrh HOBBY a jako tradičně na něm nechyběl ani VIADRUS. Představili jsme vám nejoblíbenější automaty pro kotlíkové dotace - VIADRUS A0C-LP a VIADRUS A3C. V expozici se ale byly i další produkty a k dispozici byl rovněž externí konzultant z oboru kominářství, se kterým se bylo možno v případě zájmu poradit.

Fotografie z akce najdete na našem Facebooku.

Veletrhy Biomasa a Coneco jsou za námi

16.04.2018

V 15. týdnu jsme vystavovali hned na dvou veletrzích současně. Mohli jste nás najít jak v Brně, tak v Bratislavě. Děkujeme za vaši návštěvu.

Více

15. týden nám přinesl hned dva veletrhy současně. Od 8. do 12. dubna jsme byli s infomobilovou expozici na veletrhu Biomasa/Techagro v Brně. Byli jsme na výstavišti BVV hned vedle kruhového pavilonu Z na venkovní výstavní ploše. Kromě našich plynových kotlů jsme předvedli některé litinové radiátory a v neposlední řadě též dotované litinové kotle A3C a A0C-LP. Druhý jmenovaný obdržel ocenění za nejlepší produkt veletrhu Infotherma 2018!

Téměř souběžně jsme pak vystavovali na výstavišti Incheba Bratislava, a to ve dnech 11. až 14. dubna 2018. Stánek měl, jako již tradičně, číslo 411 a byl v hale B.1. Ukázali jsme zde prakticky celé portfolio litinových radiátorů s dvacetiletou zárukou, oceněný automatický litinový kotel s elektrickým zapalováním A0C-LP a oblíbený dotovaný kotel A3C, dlouholetý prodejní hit Hercules U26 ECO, nový prodejní hit Hercules U32 a rovněž litinový pyrolytický kotel Lignator. Nechyběla ani celá série našich plynových kondenzačních kotlů.

Fotografie z obou veletrhů již brzy najdete na našem Facebooku.

Prodejci kamen VIADRUS

27.03.2018

Společnost VIADRUS již několikátým rokem vyrábí krbová kamna, jak s ručním přikládáním, tak automatická. Pokud je máte zájem zakoupit nebo se o nich poradit, přinášíme vám seznam prodejních míst v ČR i na Slovensku.

Více
mapa_cr-sk.jpg

VIADRUS vyrábí nejen kotle a radiátory, ale několik let rovněž i krbová kamna, a to jak automatická peletová, tak s ručním přikládáním na kusové dřevo. Tento sortiment je však prodáván mnohdy odlišnými distribučními kanály, než běžné topenářské produkty, jako kotle a radiátory. Abychom všem zájemcům usnadnili nákup, připravili jsme seznam prodejců našich krbových kamen v České republice a na Slovensku. Seznam byl aktualizován k 27. březnu 2018 a je k dispozici ke stažení ve formě tabulky v Excelu.

Pro partnery