Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Nový katalog produktů

16.01.2017

U příležitosti výstavy Infotherma 2017, kde vystavujeme na stánku NA2/203, jsme připravili nový rozsáhlý katalog produktů VIADRUS.

Více

U příležitosti výstavy Infotherma 2017, kde vystavujeme na stánku NA2/203, jsme připravili nový rozsáhlý katalog produktů VIADRUS. Katalog je k dispozici ke stažení ve formátu PDF (5 MB).

Vstupenky ZDARMA na Infothermu

12.01.2017

Chcete se podívat na náš stánek na veletrhu Infotherma zadarmo? Pokud ano, můžete získat volnou vstupenku. Jak na to si přečtete v detailu článku.

Více

Máte zájem návštívit náš stánek č. 203 v pavilonu NA2 na výstavě Infotherma 2017? Pokud ano, nabízíme vám omezený počet vstupenek zdarma. Celkem pro vás máme připraveno 12 volných vstupenek. A jak je získáte? Je to prosté! Stačí do 15.1.2017 napsat na e-mail marketing@viadrus.cz správnou odpověď na otázku "V kterém roce byl poprvé vyroben kotel s názvem Viadrus?" Malá nápověda: hledejte na našem Facebook profilu, šlo o model Viadrus G 21. Volnou vstupenku získá prvních 12 správných odpovědí podle času doručení do e-mailu marketing@viadrus.cz. Z akce jsou vyloučeni zaměstnanci firmy VIADRUS a jejich rodinní příslušníci. Prvních 12 odesilatelů správných odpovědí budeme kontaktovat na e-mail, ze kterého byla odpověď odeslána, v pondělí 16.1.2017 a vyžádáme si adresu pro doručení volné vstupenky, kterou jim zašleme zcela zdarma :)

Pozvánka na Infothermu 2017

09.01.2017

Rok se s rokem sešel a je tu další výstava Infotherma, tentokrát s číslem 2017. Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku.

Více

Další ročník jednoho z největších veletrhů topenářské techniky klepe na dveře. Jako tradičně zde máme velký stánek, k jehož návštěvě vás srdečně zveme. Naleznete zde nejen oblíbené kotle zařazené do kotlíkových dotací, ale i horké novinky, jako například litinový automatický kotel VIADRUS A3C zařazený v 5. emisní třídě nebo plynový kotel s integrovaným 60 litrovým ohřívačem TUV VIADRUS K5, oba samozřejmě v ekodesignu a zařazené do kotlíkových dotací. Novinek ale bude víc, tak návštěvu našeho stánku určitě nevynechejte. Najdete na něm i tým zkušených profesionálů, kteří vám rádi zodpoví veškeré dotazy.

Veletrh Infotherma 2017 probíhá od 23. ledna do 26. ledna 2017 v Ostravě na výstavišti Černá louka. Stánek VIADRUSU je umístěn v pavilonu NA2 a má číslo 203.

Jak je to s topením v mrazech

08.01.2017

Současné tuhé mrazy kladou vyšší nároky na topení. Jak to vypadá v praxi naleznete v reportáži České televize.

Více

Současné tuhé mrazy kladou vyšší nároky na topení. Jak to vypadá v praxi naleznete v reportáži České televize. Reportáž se natáčela minulý týden v soukromém domě na Ostravsku, kde je nově nainstalován a používán kotel VIADRUS Hercules U32 s akumulační nádrží. Jak jeho zapojení a topení v něm vypadá v praxi uvidíte v reportáži zde.

Smysl kotlíkových dotací je vážně ohrožen

03.01.2017

Lidem, kteří si dnes koupí problematický kotel hrozí, že v roce 2022 si budou muset koupit nový kotel, říká na svých stránkách poslanec Ladislav Šincl.

Více

Odborný server TZB-info zveřejnil článek vycházející z rozboru problematické situace ohledně kotlíkových dotací na webu poslance ČSSD Ladislava Šincla. Smysl kotlíkových dotací je vážně ohrožen a příslušné instituce tomu nedokázaly zabránit. Podrobné informace naleznete na serveru TZB-info.

Pro partnery