Nedoporučujeme kupovat výrobky VIADRUS mimo Českou republiku a přes levný internetový prodej.
Protože každý trh má specifické požadavky, nemusí tyto produkty odpovídat normám platným v ČR a být tak způsobilé k provozu u nás.

Vstupenky ZDARMA na Infothermu

12.01.2017

Chcete se podívat na náš stánek na veletrhu Infotherma zadarmo? Pokud ano, můžete získat volnou vstupenku. Jak na to si přečtete v detailu článku.

Více

Máte zájem návštívit náš stánek č. 203 v pavilonu NA2 na výstavě Infotherma 2017? Pokud ano, nabízíme vám omezený počet vstupenek zdarma. Celkem pro vás máme připraveno 12 volných vstupenek. A jak je získáte? Je to prosté! Stačí do 15.1.2017 napsat na e-mail marketing@viadrus.cz správnou odpověď na otázku "V kterém roce byl poprvé vyroben kotel s názvem Viadrus?" Malá nápověda: hledejte na našem Facebook profilu, šlo o model Viadrus G 21. Volnou vstupenku získá prvních 12 správných odpovědí podle času doručení do e-mailu marketing@viadrus.cz. Z akce jsou vyloučeni zaměstnanci firmy VIADRUS a jejich rodinní příslušníci. Prvních 12 odesilatelů správných odpovědí budeme kontaktovat na e-mail, ze kterého byla odpověď odeslána, v pondělí 16.1.2017 a vyžádáme si adresu pro doručení volné vstupenky, kterou jim zašleme zcela zdarma :)

Pozvánka na Infothermu 2017

09.01.2017

Rok se s rokem sešel a je tu další výstava Infotherma, tentokrát s číslem 2017. Srdečně vás zveme k návštěvě našeho stánku.

Více

Další ročník jednoho z největších veletrhů topenářské techniky klepe na dveře. Jako tradičně zde máme velký stánek, k jehož návštěvě vás srdečně zveme. Naleznete zde nejen oblíbené kotle zařazené do kotlíkových dotací, ale i horké novinky, jako například litinový automatický kotel VIADRUS A3C zařazený v 5. emisní třídě nebo plynový kotel s integrovaným 60 litrovým ohřívačem TUV VIADRUS K5, oba samozřejmě v ekodesignu a zařazené do kotlíkových dotací. Novinek ale bude víc, tak návštěvu našeho stánku určitě nevynechejte. Najdete na něm i tým zkušených profesionálů, kteří vám rádi zodpoví veškeré dotazy.

Veletrh Infotherma 2017 probíhá od 23. ledna do 26. ledna 2017 v Ostravě na výstavišti Černá louka. Stánek VIADRUSU je umístěn v pavilonu NA2 a má číslo 203.

Jak je to s topením v mrazech

08.01.2017

Současné tuhé mrazy kladou vyšší nároky na topení. Jak to vypadá v praxi naleznete v reportáži České televize.

Více

Současné tuhé mrazy kladou vyšší nároky na topení. Jak to vypadá v praxi naleznete v reportáži České televize. Reportáž se natáčela minulý týden v soukromém domě na Ostravsku, kde je nově nainstalován a používán kotel VIADRUS Hercules U32 s akumulační nádrží. Jak jeho zapojení a topení v něm vypadá v praxi uvidíte v reportáži zde.

Smysl kotlíkových dotací je vážně ohrožen

03.01.2017

Lidem, kteří si dnes koupí problematický kotel hrozí, že v roce 2022 si budou muset koupit nový kotel, říká na svých stránkách poslanec Ladislav Šincl.

Více

Odborný server TZB-info zveřejnil článek vycházející z rozboru problematické situace ohledně kotlíkových dotací na webu poslance ČSSD Ladislava Šincla. Smysl kotlíkových dotací je vážně ohrožen a příslušné instituce tomu nedokázaly zabránit. Podrobné informace naleznete na serveru TZB-info.

8 nejčastějších mýtů o vytápění

27.12.2016

Odborný magazín ESTAV.cz vydal článek o nejčastějších mýtech okolo vytápění. Každý je podrobně rozebrán a vysvětlen. Detaily zde:

Více

Zajištění vytápění rodinných domů a bytů je v současné době velmi jednoduché a účinné, zvláště pokud je použit moderní kotel, který pracuje sofistikovaně a usnadní obyvatelům dosažení správného tepelného komfortu. Velmi často se však o vytápění objevuje celá řada polopravd a mýtů, které jsou zavádějící a matoucí.

Kolem ideální teploty, a především pak v souvislosti s jejím udržováním a způsobem vytápění, se objevuje řada obecných rad, které nemusejí být vždy pravdivé a relevantní.

Celý článek o mýtech okolo vytápění a jejich vysvětlení naleznete zde.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | 26-30 | 31-35 | 36-40 | 41-45 | 46-50 | Další >> | Vše
Pro partnery