Nedoporučujeme kupovat výrobky VIADRUS mimo Českou republiku a přes levný internetový prodej.
Protože každý trh má specifické požadavky, nemusí tyto produkty odpovídat normám platným v ČR a být tak způsobilé k provozu u nás.


Jako designové radiátory označujeme skupinu topných těles z litiny v atraktivních tvarech, občas i s povrchovým dekorem, jako jsou třeba geometrické obrazce u řady Hellas. Mohou být závěsné nebo samostatně stojící na nožkách, přičemž počet článků se volí podle nároků na tepelný výkon. Při zvolení vhodného typu pro dané prostory se stávají funkční ozdobou interiéru i díky pestré paletě možných povrchových úprav. Vedle klasické patiny nebo povrchu natur lze designové radiátory nastříkat prakticky libovolnou barvou dle vzorníku RAL a opatřit bezbarvým povrchovým lakem, který zvyšuje odolnost nástřiku. Součástí mohou být i stylové nebo retro ventily, přičemž část z nich umožňuje i termostatické provedení. Designové radiátory se nepořizují jen pro rekonstrukce historických interiérů, ale ve stále vyšší míře i pro objekty denního užívání a pro běžné domácnosti. Jedním z nejoblíbenějších „domácích“ typů je model VIADRUS Styl, který patří mezi nejpoužívanější litinové radiátory pro novostavby rodinných domů.


Radiátor Kalor s nohou

Radiátory Kalor jsou nejznámější a nejrozšířenější variantou klasických litinových otopných těles. Nyní bez nutnosti zavěšování na zeď.

kalor_noha150.png

Radiátor Styl

Tyto radiátory řeší vytápění designových interiérů klasickým ověřeným materiálem v moderním designu, navíc s elegantní možností použití spodního připojení pomocí integrovaného termostatického ventilu.

radiator_sty150.png

Radiátor Bohemia

Radiátory Bohemia jsou vhodným řešením vytápění interiérů laděných do stylu "retro" či "industry".

radiator_bohemia.png

Radiátor Hellas

Radiátory Hellas tak jsou vhodným řešením vytápění interiérů laděných do stylu "retro" či "industry".

radiatory_hellas.png
Pro partnery