Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Produkty pro všechny

Aktuality

Země živitelka 2018

03.09.2018
Děkujeme vám za návštěvu našeho veletržního stánku na jubilejním 45. ročníku výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích. (...)

Mimořádná akční nabídka

21.08.2018
MIMOŘÁDNÁ VÝPRODEJOVÁ AKCE PLYNOVÝCH NÁSTĚNNÝCH KONDENZAČNÍCH KOTLŮ VIADRUS K4H (...)

Novinky v sortimentu

13.08.2018
Neustále pracujeme na inovacích a nových typech kotlů, abychom vyhověli nejen stále náročnější legislativě, ale především nabídli vám, našim zákazníkům, to co požadujete. Proto vám můžeme s hrdostí oznámit uvedení hned tří nových produktů. Podrobnosti naleznete uvnitř článku. (...)

Šrotovné na kotle

01.08.2018
Nevyšly na vás kotlíkové dotace? Nevadí, VIADRUS přináší šrotovné! Vyhoďte svůj starý kotel do šrotu a kupte si některou z novinek Hercules U38 nebo Hercules U68. Po splnění podmínek akce od nás pak dostanete přímo na svůj účet šrotovné! (...)

Ostatní produkty

Pro partnery