StaticImg
Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Krbová kamna na kusové dřevo

NOVINKA

A+
medano_web_full.png

Krbová kamna na kusové dřevo s ručním přikládáním Medano

Krbová kamna na kusové dřevo s ručním přikládáním v elegantním designu vybavené moderními systémy spalování a předávání tepla.

Výkon:

5,1 kW

Palivo:

kusové dřevo

Přednosti:

- vysoká kvalita použitých materiálů
- topeniště z kvalitní oceli, roboticky svařeno
- komfortní a funkční regulace hoření pomocí ojedinělého systému
  AIRBOX ALL IN ONE
- využívá moderní technologie CWT, FLW
- možnost jednoduchého seřízení dveří
- jednoduše otevíratelný úložný prostor pod kamny
- stále čisté sklo díky speciálnímu ofuku
- kvalitní litinový rošt

Charakteristika

Medano jsou krbová kamna na kusové dřevo s ručním přikládáním, které se vyznačují kvalitními tuzemskými materiály, komfortní a funkční regulací hoření pomocí ojedinělého sytému AIRBOX ALL IN ONE vyvinutého firmou VIADRUS, stále čistým sklem díky sofistikovanému systému proudění vzduchu, vysokou mírou předávky tepla do místnosti pomocí deflektorů systému FLW, pětiletou zárukou na topeniště, kvalitním litinovým roštem, vždy chladným otevíráním dvířek a množstvím dalších unikátních vlastností. Odkouření je volitelně horní nebo zadní, centrální přisávání vzduchu pak zadní nebo spodní.

Medano IMG_1594-a small.jpg

Prodej a servis

Rady a tipy

CWT (Clean Wood Technology) - technologie čistého spalování dřeva
Unikátní technologie spalování dřeva včetně využití takto vzniklé energie vytvořená společností VIADRUS. Využívá řízenou a cílenou distribuci spalovacího vzduchu do míst žádoucích pro účinné a co možná nejdokonalejší spálení emisí škodlivin hoření a na prodloužení cesty vzniklých spalin uvnitř topeniště, vedoucí k většímu předání tepla do stěn kamen a tím i do místnosti.

FLW (Flue Gas Long Way System) - technologie zpomaleného průchodu spalin
Systém zaručuje maximální možné setrvání spalin ve spalinové komoře kamen za pomoci vytvořeného labyrintu z deflektorů, čímž se předá značná část tepla do stěn kamen a tím i do místnosti. Zvyšuje se tak tepelná pohoda v domácnosti.

AAO (Airbox All-In-One) - optimální dělení spalovacího vzduchu
Optimální rozdělení množství spalovacího vzduchu do nejhlavnějších částí kamen, tedy pod rošt, dále skrz vyhřívané kanály až k samotnému sklu, kde zajišťuje neustálou čistotu skla během hoření a dohořívání až k velmi podstatnému dávkování vzduchu v místech, kde ještě může dojít k přeměně toxického oxidu uhelnatého CO na člověku neškodný oxid uhličitý CO2. Maximálně komfortní obsluha díky jedinému regulačnímu prvku umístěnému na chladném místě. 

Fotogalerie


Pro partnery