Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Ohřívače vody

ohrivac_vody_ov100.png

Ohřívače vody jsou určené pro ohřev teplé vody prostřednictvím externích zdrojů, jako kotlů na tuhá paliva, plynových kotlů nebo alternativních zdrojů tepla pro domácnosti a ostatní objekty.

Výkon:

23 ~ 100 kW

Přednosti:

  • ochrana proti korozi hořčíkovou anodou
  • keramický smalt vnitřní plochy pro hygienickou nezávadnost teplé vody
  • univerzální použití, možnost zapojit na libovolný tepelný zdroj

Charakteristika

Ohřívače vody jsou určené pro ohřev teplé vody prostřednictvím externích zdrojů, jako kotlů na tuhá paliva, plynových kotlů nebo alternativních zdrojů tepla pro domácnosti a ostatní objekty. Ohřívače vody je možno instalovat do všech topných systému. Námi nabízené ohřívače vody mají anodovou ochranu proti korozi a smaltované vnitřní prostory zajišťující hygienicky nezávadnou vodu. Dodáváme ohřívače vody OV – TC, OV – H 100, OV 100.

Prodej a servis

Rady a tipy

Fotogalerie


Pro partnery