Vážení zákazníci, i v rámci EU platí, že jednotlivé země mají problematiku vytápění řešenu vlastními zákonnými normami. Z toho důvodu nemusí výrobky značky VIADRUS dovezené do České republiky z jiných zemí odpovídat zákonným normám platným na českém trhu. Proto vám doporučujeme nakupovat výrobky značky VIADRUS pouze v té zemi, v níž hodláte tyto výrobky používat. Dále vám doporučujeme, abyste si při nákupu tohoto zboží (zejména při nákupu prostřednictvím internetu) ověřili například podle výrobního štítku, pro který trh je výrobek určen.

Rozhovor s generálním ředitelem společnosti VIADRUS

25.05.2017

Měsíčník "Svět průmyslu" vydal ve svém dubnovém čísle velký rozhovor s ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou.

Více

Měsíčník "Svět průmyslu" vydal ve svém dubnovém čísle velký rozhovor s ředitelem společnosti VIADRUS, Ing. Romanem Halaškou. Celý rozhovor naleznete na odkazech níže.

Strana 1
Strana 2
Strana 3
Strana 4

VIADRUS dokončil testování nového kotle A0C na pelety, který bude zařazen kotlíkových dotací

06.03.2017

Společnost VIADRUS rozšířila portfolio svých výrobků o kotel A0C v dalších velikostech a výkonech – konkrétně o 4, 6 a 8 článkovou verzi, která poskytne výkon až 32 kW. Testování kotle ve Strojírenském zkušebním ústavu bylo úspěšně dokončeno a nyní bude vydáno osvědčení, které umožní zařazení kotle do kotlíkových dotací.

Více

Společnost VIADRUS rozšířila portfolio svých výrobků o kotel A0C v dalších velikostech a výkonech – konkrétně o 4, 6 a 8 článkovou verzi, která poskytne výkon až 32 kW. Testování kotle ve Strojírenském zkušebním ústavu bylo úspěšně dokončeno a nyní bude vydáno osvědčení, které umožní zařazení kotle do kotlíkových dotací.

Dobrou zprávou je, že všechny varianty kotle mohou být osazeny ekonomizérem, který využívá teplo spalin k předehřívání vratné vody, se zvyšuje účinnost kotle až na 91,5 %. Díky této úpravě je možné kotel koupit s využitím kotlíkových dotací. Podrobnosti naleznete v článku na TZB-info.

Reportáž v EKO magazínu TV POLAR

01.03.2017

Výdaje na teplo patří mezi největší položky domácností a letošní zima nás více než ty předchozí nutila topit efektivně a úsporně. Důležité je nejen čím a jak topíme, ale i kotel samotný. Této problematice se věnovala podrobně severomoravská televize POLAR. Detaily a odkaz na reportáž najdete v článku.

Více

Starý kotel a nezateplený dům je doslova vražedná kombinace pro naše peněženky. Tuto situaci je třeba řešit i s ohledem na nestabilní počasí a vysokou pravděpodobnost opakování dlouhé a na topení náročné zimy, jako byla ta letošní. Této tematice se věnoval podrobně Eko Magazín severomoravské televizní stanice POLAR. ​Kvalitní kotel totiž nejen že uspoří náklady na topení ale taky nevypouští škodliviny do ovzduší. Celý článek a televizní reportáž v Eko magazínu naleznete zde.

VIADRUS v hlavních zprávách TV NOVA

15.02.2017

Televize NOVA odvysílala v hlavní zpravodajské relaci minulý týden reportáž o nových kotlíkových dotacích. Velká část reportáže byla natáčena v showroomu VIADRUS v Bohumíně.

Více

Televize NOVA odvysílala v hlavní zpravodajské relaci minulý týden reportáž o nových kotlíkových dotacích. Velká část reportáže byla natáčena v showroomu VIADRUS v Bohumíně. V článku najdete nejen samotnou reportáž, ale i velký přehled ke kotlíkovým dotacím po jednotlivých krajích ČR. Celý článek je na webu nova.cz.

VIADRUS na ČT1

24.01.2017

Česká televize natáčela reportáž z výstavy Infotherma 2017 především na našem stánku. Na reportáž se můžete podívat na webu ČT.

Více

Nestihli jste pondělní podvečerní zprávy na ČT1? Pak se můžete na reportáž o veletrhu Infotherma 2017, která se natáčela z velké části právě na stánku VIADRUS, podívat ve webovém archivu České televize. Reportáž naleznete zde.

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | Vše
Pro partnery